мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Parapanda
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Parapanda

Опис:

Мармур Parapanda сірого кольру родом з Іспанії, цей мармур дуже схожий на мармур Emperador light, завжди є в наявності в слябах товщиною 30 мм. Орієнтовна вартість мармуру Parapanda у Львові - 160$ за 1 м2

На перший погляд, здавалося б, що про підлоги з натурального каменю будівельникам та архітекторам все давно відомо, але прогрес торкнувся і такого “старого” конструкційного й оздоблювального матеріалу, як натуральний камінь.   З’явилися нові способи його видобутку, сучасні технології обробки і укладання кам’яних плит, розроблені спеціальні засоби та обладнання для захисту та догляду за підлогами з натурального каменю..

Натуральний камінь завжди привертав увагу архітекторів і дизайнерів, в тому числі і як матеріал для облаштування підлог, адже в ньому дивним чином поєднуються естетика і функціональність. Натуральний камінь – це довговічний, зносостійкий, міцний, стійкий до перепадів температур і вологості матеріал. При гарному догляді його естетичні якості зберігаються століттями.

З натурального природного каменю граніту та мармуру (Львів) наша компанія виготовляє такі вироби як : мармурові каміни, мармурові та гранітні підвіконня, мармурові та гранітні стільниці, столи, журнальні столики, барні стійки, облицювання фасадів гранітом та мармуром, укладка підлоги гранітом та мармуром,  зовнішні та внутрішні сходини та вхідні групи з граніту, мармуру та пісковику, а також виготовляємо мармурову соломку Львів. Виробництво, продаж, монтаж у Львові виробів з граніту та мармуру.

 

Gallery By