мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Salome
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Salome

Опис:

Мармур Salome сірого кольору з рожевими або коричневими прожилками, видобувається в Турції. Сляби мармуру Salome можна замовити в нашому салоні у Львові, а також будь-які вироби з мармуру Salome за вашими індивідуальними розмірами ми виготовимо та встановимо. Орінтовна ціна мармуру Salome у Львові - 150$ за 1 м.кв.

Мармур, кристалічна порода, що виникає внаслідок перекристалізації вапняку та доломіту, має середню твердість та легко піддається поліруванню. Майже завжди мармур містить в собі домішки інших мінералів та органічних сполук, що визначають його якість, колір та декоративність. Природній камінь змінює свій неповторний малюнок в залежності від напрямку розпилу блоку. Структура мармуру буває однорідною, плямистою та пошаровою. Кожна має свої особливості, проте, загалом, мармур характеризується високою піддатливістю в обробці.

В основному мармур (Львів) використовується в оздобленні інтер’єрів: м’які напівтони імпонують домашньому дизайну, а широка гамма кольорів залишає місце вибору. Крім того, важливо пам’ятати про вплив кліматичних факторів на цей камінь. Тому, радимо обережно використовувати мармур зовні.

 

Gallery By