мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Bottichino
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Bottichino

Опис:

Мармур Bottichino один з найвідоміших мармурів Італії. Мармур Bottichino має благородний бежевий колір. Завдяки спокійному,не яскравому забарвленню з  мармуру Bottichino (Львів) можна виготовити будь-які мармурові вироби, які будуть вписуватись в будь-який інтер`єр : мармурові підвіконня Bottichino, мармурові стільниці Bottichino, столи та барні стійки Bottichino, каміни Bottichino та мармурові деталі до камінів, мармурові сходи  Bottichino, мармурова плитка  Bottichino. Різноманітні вироби з мармуру  Bottichino ми воготовимо за Вашими кресленнями або розмірами, та встановимо за Вашим бажанням. Орієнтовна вартість мармуру Bottichino у Львові - 135$ за 1 м.кв.

В давнину мармур застосовували для оздоблення інтер\'єрів, а граніт – для екстер\'єрів. Неповторна структура та краса мармуру в поєднанні з якісною обробкою заставляє затамувати подих навіть найвибагливішої людини. Камінний портал, колона чи стіл з мармуру стануть прикрасою будь-якого дому. Граніт – менш чутливий до впливу навколишнього середовища, як правило, використовується для оформлення екстер\'єрів. 

Завдяки поставкам на пряму граніту та мармуру з Іспанії, Італії, Індії, Турції, Китаю та власної обробки натурального каменю Компанія МАР-МУР  може запропонувати доступну ціну для людей, які цінують красу натурального, природного каменю. Львів

Gallery By