мармур львів вироби з каменю граніт львів
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Камін з мармуру

Опис:

Камін виготовлений з мармуру Delicate Cream, встановлений на пряму стіну, є можливість встановленя на кут. Наша компанія може виготовити будь-який камін для вас з малюнку дизайнера чи фотографії на протязі 1 місяць.

Основне призначення камінів - обігрівати приміщення. Серед безлічі видів камінів тільки деякі здатні виконувати функцію обігріву в повному обсязі. Так, відкриті каміни виглядають дуже привабливо, але обігріти приміщення вони не можуть, оскільки виділяють мало тепла. Кращою тепловіддачею володіють закриті каміни.

Закриті каміни вважають традиційним видом камінів. Через це такий камін прийнято називати, не інакше, як англійський камін. Такий вид камінів економічний і високоефективний, оскільки дверцята в топку переважно закриті. Якщо раніше каміни закритого типу не дозволяли споглядати палаюче полум\'я, то тепер за допомогою прозорої дверці з вогнетривкого кварцового піску можна насолоджуватися цим процесом вдосталь.

Закриті каміни сучасних моделей стали значно кращими у всіх характеристиках. Наприклад, тепловіддача сучасних англійських камінів в значній мірі збільшена і продукує помітно більший обсяг теплого повітря. Можна також замовити спеціальні моделі, у яких каміни закритого типу оснащені спеціальними трубами, для відведення тепла в сусідні приміщення.

Сучасні англійські каміни мають великий ККД, який складає близько 70%, на відміну від 20% у відкритих камінах. Крім того, облицювання камінів кахлями поставляє променисте тепло в приміщення, корисність якого прирівнюється до сонячного. Закриті каміни можна топити як дерев\'яними полінами, так і вугіллям, що дуже важливо.

Наша компанія пропонує купити закритий камін у нас за доступною ціною. Ми будуємо каміни закритого типу за сучасними технологіями з використанням новітніх матеріалів. Тому Ви можете бути впевненими, що наша продукція подарує Вам багато тепла і насолоди!

 

Gallery By