мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Lotus beige
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Lotus beige

Опис:

Мармур Lotus beige володіє спокійним рівним бежевим кольором з ледь замітними темнуватими, а деколи і світлуватими прожилками, видобувається та обробляється в Турції. Буде достойно виглядати в любих інтер`єрах. Мармур Lotus beige дуже популярний завдяки своїй невисокій ціні та хорошій якості. Орієнтовна ціна мармуру Lotus beige у Львові - 125$ за 1 м.кв.

 Мармур застосовується в архітектурі з давніх часів, оскільки поєднує в собі міцність, добре піддається поліровці, володіє красивою структурою і різноманітністю тонів забарвлення. Ще з античних часів мармур використовувався для облицьовування будівель і інтер\'єрів, для будівництва колон, карнизів, капітелей і грат, а також виготовлення предметів інтер\'єру (сходин, стільниць, підвіконь). Камінь використовувався як елементи облицьовування і оформлення храмів, а також для скульптурних робіт.

Саме мармур обрав великий Мікеланджело для своєї скульптури Давида.
Напевно важко зустріти людину, що не чула про так званий \"сяючий камінь\". Це визначення закріпилося саме за мармуром.

Адже один з секретів краси \"сяючого каменю\" - це його просвічуваність. Мармур має прозорий шар, який і сприяє сяйву і візуально створює відчуття глибини, свіжість, навіть певну містичність.

Не дивно, що у наш час популярність цього каменю та його використання як будівельного матеріалу анітрохи не знижується. З погляду міцності й довговічності мармурові вироби задовольняють запитам найвимогливіших господарів. А варіатівность кольорової гамми й відтінків мармуру складають прекрасну палітру для вмілого дизайнера, де простір його творчості стає практично необмежений.

До того ж, кому не хотілося б відчути себе в атмосфері благородного й величного матеріалу, яким оточували себе стародавні правителі й володарі.
Створений самою природою, мармур оточує людину природною свіжістю і красою.

З практичної точки зору, білий мармур для зовнішніх робіт використовувати не варто: під впливом навколишнього середовища він може з плином часу вкритися плямами й пожовтіти. В той же час, білі сорти мармуру широко використовуються у внутрішній обробці приміщень. Сірі мрамори в меншій мірі чутливі до атмосферних впливів, тому їх сміливо можна використовувати як для зовнішнього, так і для внутрішнього оздоблення.

 

Gallery By