мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Rosso Verona
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Rosso Verona

Опис:

Мармур Rosso Verona -коричневого кольору, видобувається та обробляється в Італії. Орієнтовна вартість мармуру Rosso Verona у Львові - 140$ за 1 м.кв. 

Мармур з часів античності використовується як скульптурний і облицювальний архітектурний матеріал завдяки своїм пластичним і декоративним властивостям (твердість; дрібнозернистість, що робить мармур піддатливим у обробці, здатним приймати полірування, через яке виявляється тональне багатство і краса його однорідної, плямистої або сланцевої структури). Мармур використовується також для створення мозаїчних композицій (інкрустаційний стиль, флорентійська мозаїка). Відносна прозорість мармуру породжує на поверхні скульптури тонку гру світла і тіні. 

Завдяки прямим оставкам мармуру та граніту з таких країн як : Іспанія, Італія, Індія, Турція та Китай та власному виробництву виробів з каменю у Львові можемо запропонувати хорошу ціну на мармурові та гранітні сляби, мармурову та гранітну плитку, та вироби з каменю : мармурові та гранітні стільниці, зовнішні та внутрішні сходи з мармуру та граніту, мармурові та гранітні столи, барні стійки, мармурові та гранітні підвіконня, мармурові каміни, облицювання фасадів гранітом, укладка підлоги гранітом та мармуром. Виготовлення, встановлення та продаж виробів з мармуру та граніту - це компанія МАР-МУР

Gallery By