мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Verde Guatemala
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Verde Guatemala

Опис:


Мармур Verde Guatemala насиченого зеленого кольору та інколи може мати білі прожилки, країна видобування вказана в назві цього мармуру. Орієнтовна ціна мармуру Verde Guatemala у Львові - 120$ за 1 м.кв.

Мармур - це живий камінь. Його краса не підвласна часу, над створенням цієї краси, природа працювала тисячоліттями, створюючи шар за шаром цю унікальну породу. на протязі багатьох століть мармур являє собою не тільки горду красу природи, її щедрі дари, але і талант спеціалістів, які перетворюють природний камінь в неповторні  по своїй вишуканості витвори мистецтва.

По декоративних якостях, сфері застосування і можливим способам обробки і мармури ділять на білий мармур, сірий мармур і кольорові мармури.

 Відмітною ознакою білих мармурів є майже повна відсутність в них яких би то не було домішок. Як правило, це однорідні мінерали з дрібно- і середньозернистою структурою. Вони дуже пластичні, легко піддаються обробці, прекрасно виглядають в інтер\'єрах. Саме до групи білих відноситься легендарний каррарський мармур — улюблений матеріал Мікеланджело.

 Білий мармур — дуже ніжний «домашній» камінь, непригодний для облицювання фасадів і інших зовнішніх робіт. Як і все мармури, він здатний витримувати перепади температури і рівня вологості, відносно стійкий до механічних пошкоджень, проте під впливом атмосферних явищ легко покривається плямами і жовтіє, безповоротно втрачаючи свій блиск і білизну...

 Сірі мармури, як і білі, легко піддаються обробці, добре поліруються, проте набагато менш схильні до згубної дії зовнішнього середовища. Їх використовують як для зовнішнього облицювання стін, так і для внутрішнього облицювання приміщень.

 Сірі мармури нерідко відрізняються характерною «шаруватим» забарвленням, що нагадує не то химерні нагромадження хмар, не то засніжені пейзажі. Це дозволяє створювати абсолютно особливі, неповторні інтер\'єри з мармуру.

 Колористика кольорових мармурів вельми обширна — від жовтих мармурів і рожевих до зелених мармурів і чорних каменів. У кольоровому мармурі звичайно багато прожилок (так званих \"кам\'яних вен\"), які є тріщинами, заповненими природними домішками - оксидами заліза, силікатами, графітом. Найбільш рідкими і коштовними в цій групі вважаються синьо-голубі різновиди. Комбінування кольорових мармурів або використання лише одного з них дозволяє створювати дуже нестандартні і ефектні інтер\'єри з мармуру.

Gallery By