мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Фото виробів з каменю Каміни Камін мармуровий bidasar green та crema marfile
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Камін мармуровий bidasar green та crema marfile

Опис:

Камін, виготовлений з натурального полірованого бежевого та зеленого індійського мармору та декорований різьбленими елементами. Можливо виготовлення полірованих деталей з мармору: Verde Guatemala; Emperador Dark; Rosso Verona, Daino Reale. Можливий також кутовий варіант.

Як відомо, каміни грають важливу естетичну і опалювальну роль в будь-якому приміщенні - будинку, ресторані, холі, готелі. Але мало хто знає, що термін експлуатації каміна у великій мірі залежить від якості та конструкції його топки.

Використання каміна в якості опалювальної системи передбачає тривалий вплив на нього високих температур. Це - повільний процес руйнування вогнища палаючому полум\\\\\\\'ям, якого при установці каміна слід уникати. З цією метою і встановлюються камінні топки. Їх функції можна порівняти з аналогічними функціями камери згоряння.

Топки для камінів виготовляються з різних вогнестійких матеріалів, наприклад чавун або сталь. Чавунні топки хоча і є більш масивними в порівнянні зі сталевими, проте вважаються найбільш кращими, які здатні прослужити тривалий час. Камінні топки Львів розраховані на температуру до 1350 ° С, тим самим забезпечуючи високий рівень безпеки. Установка камінної топки повинна бути здійснена фахівцями, щоб у майбутньому уникнути можливих при неправильному монтажі проблем.

Купити топку для каміна зараз можна з використанням додаткових конструкцій. Так, дуже затребувані топки з висувними або ж вбудованими зольниками, за допомогою яких можна без проблем видалити накопичену золу. Щоб захистити підлогу від можливого потрапляння на нього палаючого вугілля, слід вибирати камінні топки, в яких дверцята відкриваються вгору і в бік. Відповідно на більш оснащені зручними пристроями для камінів топки ціни будуть трохи вищими, ніж на традиційні топки.

Наша компанія пропонує Вам купити камінну топку чавунну. У нас Ви зможете підібрати необхідний вид топки під будь-який камін. При цьому у нас на камінні топки ціни порівняно недорогі. Ми пропонуємо Вам вигідні умови!

 

Gallery By