мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Crema Marfil
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Crema Marfil

Опис:

Один з найпопулярніших мармурів Іспанії - мармур Crema Marfil . Колір слонової кості та демократична ціна зробили цьому матеріалу велику популярність. Орієнтовна ціна мармуру Crema Marfil у Львові - 130$ за 1 м.кв.

Цей обробний матеріал (мармур і граніт Львів) застосовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Підлоги, стіни, сходів, каміни, колони, стільниці, світильники, коли вони оброблені мармуром, завжди виглядають чудово.

Давно минули часи, коли обробити своє житло мармуром могли собі дозволити виключно \"сильні світу цього\". Промислові методи видобутку та обробки істотно знизили собівартість, внаслідок чого з предмета розкоші мармур перейшов у розряд цілком доступних товарів.

Основні постачальники \"блискучого каменю\" - Італія, Туреччина, Іспанія, Індія. В останні роки все активніше просуває на ринок свій товар Китай. Чесно кажучи, якість каменю не залежить від того, звідки він приїхав, важливіше його природні умови і дотримання технологій видобутку та обробки. Зате \"прописка\" впливає на ціну, оскільки в неї закладається і вартість праці та митні збори, і транспортні витрати.

Потрібно враховувати, що є каміння, досить складні для кольорового відбору, і є практично однорідні. Розбіжність в кольорі плиток однієї і тієї ж породи є відмінною особливістю природного матеріалу, тому покупцеві необхідно заздалегідь узгодити з постачальником ступінь можливих відхилень і переглянути  максимально можливу кількість зразків.

Основні визначальні чинники - нестандартність, форма, кольоровість, міцність, вид обробки.

 Мармур - благородний матеріал: правильний вибір, грамотне укладання, виконання рекомендацій професіоналів з догляду та експлуатації повернуться сторицею.

 

 

 

Gallery By