мармур львів вироби з каменю граніт львів
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Камін мармуровий

Опис:

Мармурові каміни відомі нам ще з Середньовіччя, де в кожному замку велично красувався незабутньої краси камін. У той час каміни з мармуру були уособленням розкоші, величі і бездоганного смаку господаря замку. І сьогодні, пройшовши крізь століття, такі каміни не перестають викликати захоплення. Камін мармуровий стане відмінним елементом декору в приміщенні і додасть йому розкіш і затишок.

Побудувати розкішний мармуровий камін допоможе вам наша компанія. У нас мармурові каміни представлені в різному вигляді, кольорі і способом оформлення. Залежно від Ваших бажань, можливостей і типу житла, ми підберемо Вам кращий варіант каміна з мармуру - класичний мармуровий камін, декоративний мармуровий камін або ж кутовий мармурової камін.

Класичний мармуровий камін призначений для встановлення в приватних або заміських будинках, оскільки необхідно виділити багато місця під нього, а також побудувати систему димовідводу та інші конструкції.

Декоративний камін з мармуру - кращий варіант для квартир у багатоповерхових будинках. Він служить в більшій мірі дизайнерським елементом, що надає помпезність і комфорт приміщенню.

Кутовий мармуровий камін встановлюється в приміщеннях з невеликою площею, оскільки він не займає багато простору.

 

Gallery By