мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Bidasar brown
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Bidasar brown

Опис:

Мармур Bidasar brown - це один із видів мармурового роду Bidasar, коричневого кольору з хаотичними рінокольоровими прожилками. Мармур Bidasar brown (Львів) має настільки неповторний малюнок, що кожний виріб з цього натурального мармуру - індивідуальний. Малюнок та відтінки мармуру Bidasar brown бувають дуже різними, тому якщо Ви хочете мармуровий виріб саме з цього каменю, ми радимо подивитись не зразок, а на велику мармурову плиту (мармуровий сляб) на нашому складі біля Львова. Орієнтовна вартість мармуру Bidasar brown у Львові - 140$ за 1 м.кв.

Обробка

Більшість каменеобробних компаній дотримуються єдиних стандартів і випускають плитку розмірів 300 х 300, 305 х 305, 400 х 400, 600 х 300 мм. Товщина в залежності від призначення варіюється від 10 до 20 мм (плитка для підлоги) і вище.

Що стосується фактури облицювальних плит, то варіантів обробки поверхні мармуру не так багато: полірування, шліфування, бучардування, штучне старіння (\"антик\").

Полірування і шліфування підкреслює природну красу каменя. Бучардування  надає матеріалу вельми корисні протиковзкі смуги. Все більшу популярність знаходить \"антик\", який вважають за краще любителі старовини і стилізації інтер\'єрів під античність. Вважається, що імітація природного старіння (вивітрювання) створює особливе відчуття м\'якості і теплоти. Особливо широко зістарений мармур використовується для облицювання підлоги в модних ресторанах і салонах, з його допомогою дизайнери намагаються привнести в інтер\'єри дух старовини, автентичності. Навмисно відтворюючи це природне явище, можна отримати різні ступені старіння. Ефект старіння досягається шляхом обробки поверхні за спеціальною технологією, яка може включати як механічне (у тому числі і ручне), так і хімічну дію. Наприклад, для виробництва стільниць, прикраси стін і підлоги часто використовують мозаїку з каменю. Її поміщають в спеціальний барабан, де камінці, подібно гальці, труться один про одного, набуваючи округлені форми.

 

Gallery By