мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Bidasar gold
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Bidasar gold

Опис:

 Мармур Bidasar gold - це один із видів мармуру Bidasar, який видобувається в Індії. Орієнтовна вартість мармуру Bidasar gold - 140$ за 1 м.кв.

Красивий орнаментальний мармур з Індії. Рекомендується для інтер`єрних виробів. При використанні в облицюванні піскоструйна обробка, шліфування та антик найбільш вигідно підкреслює багатогранність цього мармуру.

Вже сама назва мармуру говорить само за себе (marmaros, грец. - Блискучий камінь). Впродовж не одного тисячоліття він зберігає право вважатися обробним матеріалом, блискучим в усіх відношеннях. Ще античні майстри помітили, що це унікальний матеріал для творення. З мармуру теплого білого кольору створена Венера Мілоська, побудовані Парфенон, храм Зевса Олімпійського та колони храму Артеміди в Ефесі - одного з семи чудес світу.

Завдяки невисокій твердості цей камінь прекрасно полірується і дає м\'який, що йде з глибини, блиск. У променях світла, проникаючого углиб каменю, мармур ніби оживає - навколо з\'являється легкий ореол,що світиться. Він блищить і грає рожевими, жовтими, сірими, блакитними, зеленуватими, червонуватими, коричневими тонами, вражає глибиною чорного, а також всілякими їх сполученнями. У кольоровому мармурі звичайно багато прожилок (так званих \"кам\'яних вен\"), які є тріщини, заповнені природними домішками. На зрізах мармурів Rosso Verona або Fossile Marrone пильне око розрізнить силуети стародавніх молюсків, скам\'янілих водоростей, коралів, черепашок. Деякі сорти, що мають включення кварцу і піриту, виблискують кришталевими і золотими \"нотками\".

 

Gallery By