мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Bidasar green
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Bidasar green

Опис:

 Мармур Bidasar green - це точно самий відомий і самий улюблений серед дизайнерів індійський мармур, завдяки своєму неповторному малюнку. Орієнтовна вартість мармуру Bidasar green у Львові - 140$ за 1 м.кв.

У Вас теж виникає враження, що скрізь цей мармур пробиваються древні індійські дерева? Больш того, вони якби тягнуться своїми гілочками назовні. Застосування цього мармуру в інтер`єрі дозволить завжди відчувати присутність дикої природи у Вас дома чи в офісі.

Мармур - це кристалічна метаморфічна гірська порода, яка утворилася в результаті перекристалізації вапняку або доломіту. Ми звикли, що мармур може бути виключно білим або трохи рожевуватим на колір. Насправді він може бути і зеленуватого, оранжевого, чорного і, навіть, яскраво-червоного кольору. На відміну від порід каменю, що містять в товщі польовий шпат (граніт, габбро), мармур добре полірується, завдяки цьому широко використовується в якості лицювального матеріалу.

У зовнішньому та внутрішньому оздоблені приміщень мармур використовується вже декілька тисячоліть. Щоб не бути банальними, не будемо нагадувати про \'\'мармурові міста\'\' Греції періоду античності, але не можна не згадати про прекрасні творіння з мармуру в азіатських країнах. Перлина світової архітектури й древньо-індійської культури - Тадж Махал - лицьований білими мармуровими плитами по унікальній, ще невідомій на той час грекам, технології.

Сьогодні мармур використовується не тільки для виготовлення матеріалів для оздоблення - плитки, слябів, перил, балясин та інше, - а також для створення композицій з мозаїки, рельєфів та статуй. Для цього використовується однотонний мармур, більше білий, рідше - кольоровий або чорний. Будучи відносно прозорим матеріалом, мармур створює на своїй поверхні тонку гру світла і тіні, яку не може повторити жоден інший натуральний камінь.

 

Gallery By