мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Сrema Mare
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Сrema Mare

Опис:

Мармур Сrema Mare - це мармур, який видобувається в Турції, має бежевий колір. Природа Турції дуже багата на природній матеріал - мармур, тому наша компанія імпортує багато різних видів мармуру з Турції до Львова, особливо бежевого кольору. Мармури Турції мають високу якість та не високу ціну, порівняно з іншими країнами, які теж багаті на мармур. Якщо Ви мали можливість відпочивати в Турції, то можливо звертали увагу, що у всіх турецьких готелях дуже багато мармуру у вигляді : мармурових сходин, мармурові підлоги у холлах та ресторанах, мармурові колони та мармурові столики, а також стільниці, підлоги та стіни у ванних кімнатах та туалетах укладені мармуром. Це ознака престижу готелю, та ще крім того мармур добрий зносостійкий матеріал, і буде довго служити його господарям. Орієнтовна ціна мармуру Сrema Mare у Львові - 125$ за 1 м.кв.

У Львові мармур Сrema Mare ви можете побачити у готелі Цитадель Інн у вигляді  мармурових сходин та сходових площадок, а також підлога викладена мармуром Сrema Mare та мармуром Emperador Dark

Спеціалізація компанії МАР-МУР – це виготовлення та встановлення фасадів з граніту Львів та інтер’єрів з мармуру Львів, а також надання повного спектру послуг по виготовленню та проектуванню, монтажних робіт, пов’язаних з натуральним каменем та виробам з граніту та мармуру в усіх великих містах Західної України: Львів, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці та Хмельницький.

Gallery By