мармур львів вироби з каменю граніт львів
Головна Мармур Мармур Сrema Novita
Галерея виробів з каменю

Слайд-Шоу: Пуск

Мармур Сrema Novita

Опис:

 Мармур Сrema Novita дуже гарний світло-бежевий мармур, з темно-бежевим малюнком. Мармур Сrema Novita видобувається в кар`єрах Турції. Орієнтовна ціна мармуру Сrema Novita у Львові - 125$ за 1 м.кв.

Компанія МАР-МУР пропонує виготовлення та встановлення виробів із мармуру, граніту, пісковику за індивідуальним замовленням наших клієнтів.

Природна міцність, довговічність, стійкість до перепадів температури і вологи – все це  є відмінними особливостями натурального каменю.

Мармур, граніт Львів – природні камені, які надають будівлям та приміщенням індивідуальності та вишуканості.

Основними напрямками діяльності фірми МАР-МУР є каменеобробні та інтер’єрні роботи з натурального каменю. Виготовлення авторських камінів Львів, продаж камінів Львів ,продаж топок для камінів відомих європейських фірм Львів,  встановлення камінів та камінних топок Львів, облицювання камінів Львів.

Компанія МАР-МУР пропонує плитку мармурову Львів та плитку  гранітну Львів в асортименті для зовнішнього та внутрішнього облицювання, обробки стін, підлоги та фасадів.

Компанія МАР-МУР Львів запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах будівельні фірми та організації, фірми із встановлення вікон, архітекторів та дизайнерів. Надаємо необхідні консультації, здійснюємо попередні розрахунки. 

 

Gallery By